piątek, 1 czerwca 2012

Nick- prezentacja "własnego ja"

Nick- prezentacja "własnego ja".

19 komentarzy:

 1. Faktycznie jest interesująca. Szczegółowa analiza (też językoznawcza) jest na plus dla grupy! Podobnie jak elementy statystycznych zestawień, sięgnięcie do prawa i liczne przykłady! Bardzo podobało mi się również wnioskowanie obecne przy każdym omawianym zagadnieniu. Sądzę, że grupa przedstawiła całościowe ujęcie tematu.

  OdpowiedzUsuń
 2. nasza grupa skupiła się na Nicku-sposobie jego tworzenia, budowie. Był to dość ciekawy temat dla nas. Mogłyśmy wymieniać się swoimi spostrzeżeniami i razem dyskutować. Mamy pewność, iż nasz temat został wyczerpująco opracowany;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Prezentacja jest bardzo interesująca, przyjemnie się ją ogląda. Myślę, że w pełni wyczerpałyście temat;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Teraz to już wiem, jak powinnam tworzyć właściwy nick. Właściwy, czyli taki, który nie utrudni komunikacji z pozostałymi użytkownikami czatu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo mi się podoba ta prezentacja ! Jest przejrzysta i można w niej odnaleźć wiele pożytecznych informacji. Myślę, że sama chętnie skorzystam z Waszych porad i mój nick, tak jak napisała Agnieszka nie utrudni komunikacji z pozostałymi uczestnikami różnych forów dyskusyjnych:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Rzeczywiście teraz po szczegółowym zapoznaniu się z tym zagadnieniem, uświadomiłam sobie, że to naprawdę bardzo ważne jakim nickiem się posługuję i jak wiele on wyraża o mnie. Miałyśmy bardzo interesujący temat do opracowania!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Porównam, jak to wszystko się ma do moich nicków ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ojj!! u mnie na komputerze wygląda to zupełnie inaczej, bo zastosowałam czcionki, których tutaj nie można wyświetlić... jaka szkoda..;/

  OdpowiedzUsuń
 9. To drobny szczegół. Ogółem prezentacja bardzo fajna :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Dla mnie ciekawą informacją jest uznanie przez Sąd Najwyższy nicku jako dobra osobistego :)

  Podoba mi się, że podałyście autentyczne przykłady nicków z sieci i omówiłyście je.

  Wasza prezentacja jest niezwykle szczegółowa, ale widz się nie pogubi, bo jest pogrupowana. Plus dla Was!:)

  OdpowiedzUsuń
 11. Prezentacja jest bardzo szczegółowa, rzetelna, a przy tym momentami zrobiona z dużą dozą humoru (chociażby ostatni slajd o najbardziej "obciachowych" nickach) :) Widać, że grupa włożyła dużo wysiłku w wykonanie tej pracy. Jedynym zastrzeżeniem jest to, że przy czytaniu niektórych slajdów może wydawać się, że jest na nich za duża ilość tekstu na raz, ale to i tak nie psuje świetnego wizerunku całości ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Po obejrzeniu tej prezentacji obstawiałam, że Magda zajęła się strona graficzną;)

  OdpowiedzUsuń
 13. Prawdziwa grupa ekspertów :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Prezentacja czytelna, zrozumiała i interesująca:) Bardzo mi się podoba:)

  OdpowiedzUsuń
 15. Bardzo ciekawa prezentacja! Można się z niej dowiedzieć wielu ciekawych informacji. Brawo!!!

  OdpowiedzUsuń
 16. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 17. Prezentacja porusza wiele kwestii na które często nie zwracamy uwagi. Dziewczyny bardzo ciekawie przeanalizowałyście Nicki. Z pewnością zastosuję się do wszelkich ważnych zasad.

  OdpowiedzUsuń
 18. Wow! prezentacja imponuje ilością informacji! myślę, że temat został wyczerpany :) dziewczyny bardzo sumiennie podeszły do pracy. Mnie osobiście zabrakło przykładów, myślę że w stosunku do ilości teorii, która zawarta była w prezentacji przykładów było zbyt mało.

  OdpowiedzUsuń