poniedziałek, 4 czerwca 2012

PREZENTACJA:  Znawcy netykiety


https://docs.google.com/presentation/d/1C729PXuM6t2K0cggNwlm83lzWEu2F_Bsgd1PxeDNvS4/edit?pli=1#slide=id.g251e2b75_1_153

13 komentarzy:

 1. Interesujące, ponieważ z prezentacji dziewczyn można dowiedzieć się m.in. o niebezpiecznym zjawisku "upadku" etykiety w komunikacji internetowej.

  OdpowiedzUsuń
 2. Podoba mi się układ prezentacji oraz jej kolorystyka. Dziewczyny zaprezentowały liczne zasady netykiety, które mówią, jak poprawnie komunikować się przez internet.

  OdpowiedzUsuń
 3. Po obejrzeniu tejże prezentacji żadna z Nas nie będzie miała problemów z komunikacją przez internet.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzięki netykiecie unikniemy nieporozumień na forach. Jej stosowanie pozwoli efektywnie pracować w sieci. Myślę, że nasza prezentacja pomoże Wam w poruszaniu się po wirtualnym świecie:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawie wykonana prezentacja, zarówno pod względem merytorycznym jak i technicznym. Krótko, zwięźle i na temat czyli strzał w 10;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wasza grupa to prawdziwi znawcy netykiety! Cieszę się, że udostępniłyście nam efekty swojej pracy, bo dzięki temu całe nasze konwersatorium będzie więcej wiedziało na ten temat.

  OdpowiedzUsuń
 7. Prezentacja wnosi dużo uporządkowanej wiedzy na temat netykiety, ale jest ona niezwykle interesująca nie tylko ze względu na poruszony temat, lecz również z racji dobrego wykonania. Przejrzystość, pomysłowy podział na slajdy, ładna oprawa graficzna to cechy, które świadczą o atrakcyjności tej pracy :)

  OdpowiedzUsuń
 8. tutaj powiem tak: "krótko, zwięźle i na temat". Bardzo dobra prezentacja,nie jest nudna i nie zabiera dużo czasu.Możemy tu znaleźć konkretne i ważne informacje. Szkoda, że nie można "lajkować" jak na fb;p

  OdpowiedzUsuń
 9. Według mnie, praca wykonana bardzo dobrze!

  OdpowiedzUsuń
 10. Zgadzam się z wcześniejszymi opiniami, klasyczna prezentacja wyczerpująca w całości temat. Można powiedzieć, że zostałyście ekspertami w dziedzinie netykiety;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Bardzo wartościowa prezentacja. Warto zapamiętać i zastosować podane zasady:)

  OdpowiedzUsuń
 12. Prezentacja bardzo mi się podoba. Dziewczyny w całości wyczerpały temat i potrafiły w ciekawy i przejrzysty sposób nam go przedstawić. ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. Margo89 trafnie opisała tę prezentację :) forma nie przerosła treści, prezentacja jest podręcznym zbiorem zasad internetowego savoir-vivre.

  OdpowiedzUsuń